Transformers 2 online film | Online film cz http://filmyonlinezadarmo.eu/wp-admin/theme-editor.php?file=footer.php&theme=celestial-aura

Transformers 2: Pomsta porazených film zadarmo cz

transformers 2 film online Ohodnoť film:
(52 hlasov, priemer: 4,33 z 5)
Loading ... Loading ...


aaaaa
Hrajú: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Kategórie: akčné, dobrodružné, drámy, filmy 2009, komédie, rodinné, romantické, scifi, vojnové

Pred tisíc rokmi,bol vytvorený v galaxii Energon , ktorý  spoločne používali stroje galexie. Dynastie nasledovať zákon, ktorý žiadne slnko Transformers 2 online film môže byť zničená, pokiaľ má život na jednej z jeho planét. Avšak, jeden z pripraví tento zákon porušil vytvorením kombajn na Zemi v roku 17.000 pnl zvyšok dynastie označil ho za Fallen , a obetovali sa skryť ” Matrix vedenie”, pre spustenie Harvester.

Dva roky po udalostiach prvého filmu, Sam Witwicky sa chystá na vysokú školu, a Transformers 2 online film Autobots sa pripojilo k americkej armády pre vytvorenie classifed tímu, hniezdo (sieťové prvky: priaznivcov a transformátory), elitný spoločné vojenské organizácie z Veľkej Británie a Spojených štátov , vybraných z popredných svetových elitných vojakov pod vedením Optimus pripraví , Major William Lennox a generálny Morshower, vykoreniť Decepticons z celého sveta. Pri balení na vysokú školu, Sam nájde črep Všetky Spark , ktorý “obrázky”, jeho Cybertronian znalosti do mysle Sama. Sam dáva črep, aby jeho priateľka Mikaela Banes na stráženie, a opustí jeho opatrovníkom čmeliak za sebou.

Ak chcete film Transformers 2: Pomsta porazených stiahnuť do svojho počítača pokračujte na túto stránku

Všetky video-materiály na týchto stránkach sú umiestnené na iných serveroch, ,ak u niektorého z príspevkov máte podozrenie na porušenie autorských práv ,upovedomte nás na túto skutočnosť v sekcii KONTAKT.