Transformers 2: Pomsta porazených

transformers 2 film online

Pred tisíc rokmi,bol vytvorený v galaxii Energon , ktorý  spoločne používali stroje galexie. Dynastie nasledovať zákon, ktorý žiadne slnko Transformers 2 online film môže byť zničená, pokiaľ má život na jednej z jeho planét. Avšak, jeden z pripraví tento zákon porušil vytvorením kombajn na Zemi v roku 17.000 pnl zvyšok dynastie označil ho za Fallen , a obetovali sa skryť ” Matrix vedenie”, pre spustenie Harvester.

Dva roky po udalostiach prvého filmu, Sam Witwicky sa chystá na vysokú školu, a Transformers 2 online film Autobots sa pripojilo k americkej armády pre vytvorenie classifed tímu, hniezdo (sieťové prvky: priaznivcov a transformátory), elitný spoločné vojenské organizácie z Veľkej Británie a Spojených štátov , vybraných z popredných svetových elitných vojakov pod vedením Optimus pripraví , Major William Lennox a generálny Morshower, vykoreniť Decepticons z celého sveta. Pri balení na vysokú školu, Sam nájde črep Všetky Spark , ktorý “obrázky”, jeho Cybertronian znalosti do mysle Sama. Sam dáva črep, aby jeho priateľka Mikaela Banes na stráženie, a opustí jeho opatrovníkom čmeliak za sebou.

Film v HD kvalite a s dabingom je po registrácii dostupný na tejto stránke. Ak si chceš film stiahnuť do svojho PC je to možné cez tento odkaz. Registrácia je veľmi rýchla a je na 7 dní ZDARMA