Snehulienka a lovec online | Online film cz http://filmyonlinezadarmo.eu/wp-admin/theme-editor.php?file=footer.php&theme=celestial-aura

Snehulienka a lovec film zadarmo cz

Snehulienka a lovec (2012) Ohodnoť film:
(59 hlasov, priemer: 4,19 z 5)
Loading ... Loading ...


aaaaa
Hrajú: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Kategórie: akčné, dobrodružné, fantasy, filmy 2012, vojnové

Kde bolo tam bolo, žila raz jedna veľmi krásna a tiež veľmi (Snehulienka a lovec online film) zlá Charlize “kráľovná” Theron, ktorá túži iba po jednom, a to zostať navždy mladá. Táto túžba sa jej môže splniť ak zabije Kirsten “Snehulienku” Stewart. Na túto špinavú prácu si najme urasteného lovca, ktorého si zahrá Chris “Thor” Hemsworth, ktorému to ide so sekerou rovnako dobre ako s kladivom.Snehulienka sa bude mať čo obracať, ale bude sa môcť spoľahnúť ako to už v týchto príbehoch o dievčine so snehobielou tvárou býva, na pomoc siedmich trpaslíkov. Kto však očakávate klasickú rozprávku tak sa majte na pozore. V tomto spracovaní išli rozprávkové prvky do pozadia a nahradil ich drsný, dobrodružný, fantasy príbeh vo filme Snehulienka a lovec.

Ak chcete film Snehulienka a lovec stiahnuť do svojho počítača pokračujte na túto stránku

Všetky video-materiály na týchto stránkach sú umiestnené na iných serveroch, ,ak u niektorého z príspevkov máte podozrenie na porušenie autorských práv ,upovedomte nás na túto skutočnosť v sekcii KONTAKT.