Rýchlo a zbesilo 3:Tokio drift(2006) | Online film cz http://filmyonlinezadarmo.eu/wp-admin/theme-editor.php?file=footer.php&theme=celestial-aura

Rýchlo a zbesilo 3:Tokio drift(2006) film zadarmo cz

Rýchlo a zbesilo 3:Tokio drift(2006) Ohodnoť film:
(96 hlasov, priemer: 4,10 z 5)
Loading ... Loading ...


aaaaa
Hrajú: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Kategórie: akčné, filmy 2006, kriminálne, online filmy, thrillery, YOUTUBE filmy

Absolútny outsider Sean Boswell (Lucas Black) vidí v nelegálnych automobilových pretekoch jediný spôsob ako utiecť pred ťaživou realitou sveta sešněrovaného konvenciami a nezmyselnými zákazmi. Tým si však (film Rýchlo a zbesilo 3:Tokio drift online) proti sebe poštve mnoho oficiálnych autorít, ktoré ho po jednom veľmi nepríjemnom karambole chcú poslať do väzenia. Aby sa Sean tejto nepríjemnosti vyhol, odchádza do Tokia žiť ku svojmu príbuznému. Lenže tu sa cíti ešte horšie, pretože mu chýba jeho najväčší koníček. Potom ale prenikne do sveta drifterov, vyznavačov špeciálnej automobilovej disciplíny, ktorú charakterizuje dym z páliacich sa pneumatík, a nálada i problémy sú späť. Bohužiaľ niekoľkonásobne väčšie, než aké mal doma. Cena za prehru v súboji (film Tokijská jizda online) s tokijským šampiónom v drifte, ktorý má navyše väzby na japonskú mafiu Jakuzu, je príliš vysoká. A podčiarkuje ju fakt, že sa Sean zahľadel do jeho priateľky. V tokijských uliciach bude čoskoro poriadne horúco.

Ak chcete film Rýchlo a zbesilo 3:Tokio drift(2006) stiahnuť do svojho počítača pokračujte na túto stránku

Všetky video-materiály na týchto stránkach sú umiestnené na iných serveroch, ,ak u niektorého z príspevkov máte podozrenie na porušenie autorských práv ,upovedomte nás na túto skutočnosť v sekcii KONTAKT.