Já, Padouch film online | Online film cz http://filmyonlinezadarmo.eu/wp-admin/theme-editor.php?file=footer.php&theme=celestial-aura

Já, padouch film zadarmo cz

image_from_url Ohodnoť film:
(66 hlasov, priemer: 4,18 z 5)
Loading ... Loading ...


aaaaa
Hrajú: , , , , , , , , , , , , , , ,

Kategórie: animované, filmy 2010, komédie, rodinné, scifi

Ve šťastném předměstském sousedství, obklopeném bílým plaňkovým plotem a kvetoucími keři růží, stojí černý dům s mrtvým trávníkem. Aniž by to sousedé věděli, hluboko pod tímto domem je obrovský tajný úkryt. A zde nacházíme Grua (STEVE CARELL) obklopeného armádou svých uličnických a zlomyslných přisluhovačů, mimoňů, který plánuje tu největší loupež v historii celé zeměkoule. Gru se chystá ukrást Měsíc (ano, Měsíc!). Gru si libuje ve všem špatném. Vyzbrojen svým arzenálem Zmenšovacích paprsků, Mrazících paprsků – mrazáků a obojživelných bojových vozidel poráží vše, co mu stojí v cestě. A to všechno až do okamžiku, kdy se střetne s neochvějným přesvědčením třech malých osiřelých děvčátek, které na něj pohlédnou a vidí v něm něco, co nikdo jiný dosud neviděl: možného tátu.

Ak chcete film Já, padouch stiahnuť do svojho počítača pokračujte na túto stránku

Všetky video-materiály na týchto stránkach sú umiestnené na iných serveroch, ,ak u niektorého z príspevkov máte podozrenie na porušenie autorských práv ,upovedomte nás na túto skutočnosť v sekcii KONTAKT.