300: Vzestup říše(2014) | Online film cz http://filmyonlinezadarmo.eu/wp-admin/theme-editor.php?file=footer.php&theme=celestial-aura

300: Vzestup říše(2014) film zadarmo cz

300: Vzestup říše(2014) Ohodnoť film:
(3 hlasov, priemer: 3,00 z 5)
Loading ... Loading ...


aaaaa
Hrajú: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Kategórie: akčné, drámy, filmy 2014

Pokračovanie epickej ságy podľa nového komiksového románu Franka Millera Xerxes , rozprávaného úchvatným vizuálnym štýlom úspešnej série 300 , sa presúva na nové bojisko – na more , kde grécky generál Themistokles , usilujúce o zjednotenie celého Grécka , vedie bitku , ktorá zvráti doterajší vývoj vojny . Vo filme 300 : Vzostup ríše čelí Themistokles masívnej invázii perzskej armády vedenej božským Xerxes a Artemesií , pomstychtivou veliteľkou perzského loďstva .
Spoločnosť Warner Bros . Picture a Legendary Pictures uvádzajú film 300 : Vzostup ríše v produkcii spoločnosti Cruel and Unusual Films , Marka Cantona a Gianni Nunnariho . Hlavné úlohy v tomto film 300 vzostup ríša online akčnom dobrodružnom filme stvárnili Sullivan Stapleton ( Gangster Squad – Lovci mafie ) ako Themistokles a Eva Green ( Temné tiene , Casino Royale ) ako Artemesia . Lena Headey si zopakovala svoju hlavnú úlohu z film 300: Vzestup říše ako Spartská kráľovná Gorgo . Rolu Aeskyla si zahral Hans Matheson ( Súboj Titanov ) a Rodrigo Santoro opäť hrá perzského kráľa Xerxea .

Ak chcete film 300: Vzestup říše(2014) stiahnuť do svojho počítača pokračujte na túto stránku

Všetky video-materiály na týchto stránkach sú umiestnené na iných serveroch, ,ak u niektorého z príspevkov máte podozrenie na porušenie autorských práv ,upovedomte nás na túto skutočnosť v sekcii KONTAKT.