300: Vzestup říše(2014)

300: Vzestup říše(2014)

Pokračovanie epickej ságy podľa nového komiksového románu Franka Millera Xerxes , rozprávaného úchvatným vizuálnym štýlom úspešnej série 300 , sa presúva na nové bojisko – na more , kde grécky generál Themistokles , usilujúce o zjednotenie celého Grécka , vedie bitku , ktorá zvráti doterajší vývoj vojny . Vo filme 300 : Vzostup ríše čelí Themistokles masívnej invázii perzskej armády vedenej božským Xerxes a Artemesií , pomstychtivou veliteľkou perzského loďstva .
Spoločnosť Warner Bros . Picture a Legendary Pictures uvádzajú film 300 : Vzostup ríše v produkcii spoločnosti Cruel and Unusual Films , Marka Cantona a Gianni Nunnariho . Hlavné úlohy v tomto film 300 vzostup ríša online akčnom dobrodružnom filme stvárnili Sullivan Stapleton ( Gangster Squad – Lovci mafie ) ako Themistokles a Eva Green ( Temné tiene , Casino Royale ) ako Artemesia . Lena Headey si zopakovala svoju hlavnú úlohu z film 300: Vzestup říše ako Spartská kráľovná Gorgo . Rolu Aeskyla si zahral Hans Matheson ( Súboj Titanov ) a Rodrigo Santoro opäť hrá perzského kráľa Xerxea .

Film v HD kvalite a s dabingom je po registrácii dostupný na tejto stránke. Ak si chceš film stiahnuť do svojho PC je to možné cez tento odkaz. Registrácia je veľmi rýchla a je na 7 dní ZDARMA